قوانین و شرایط استفاده

-تمام فعالیت‌های فنجون چای به صورت آنلاین انجام می‌شود و ارتباطات کابران با این مجموعه تماما به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.
-کلیه حقوق نشان فنجون چای و نام‌های فارسی و انگلیسی (فنجون چای و (Fenjonchaiمتعلق به فنجون چای است و سواستفاده از آن پیگرد قانونی دارد.
-حداقل مبلغ تسویه برای کاربران فنجون چای 50 هزار تومان است که پس از رسیدن به این مبلغ کاربر می‌تواند در خواست تسویه دهد تا وجه، حداکثر تا 72 ساعت به حساب بانکی ثبت شده منتقل شود.
-درآمد فنجون چای از کسر درصدی مبلغ تسویه به عنوان کارمزد تامین می‌شود.
-فعالیت‌های فنجون چای در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
-کمیسیون فنجون از فروش شما ۵٪ می‌باشد.
-در صورتی که فعالیت کاربران از مصادیق محتوای مجرمانه اینترنتی باشد و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران تلقی شود، فنجون چای مجاز است حساب کاربر را ملغی کرده و در صورت نیاز اطلاعات فرد را در اختیار مقامات قضایی بگذارد.
-به جز موارد استثنایی مانند وجود حکم قضایی از مراجع ذیصلاح، فنجون چای تضمین می‌کند که اطلاعات شما را در اختیار غیر قرار ندهد.
- کاربران فنجون چای موظفند تا تنها با اطلاعات هویتی دقیق خود اقدام به فعالیت نمایند و در صورت وجود مغایرت بین اطلاعات صاحب حساب بانکی ثبت شده و اطلاعات هویتی وارد شده، فنجون چای مجاز است تا حساب کاربر را تعلیق نماید.
-شما مسئول تمام فعالیت‌هایی خواهید بود که تحت نام کاربری شما انجام می‌شود. لذا حفظ امنیت کلمه عبورتان بسیار مهم است.
-شما متعهد می شوید که تنها خودتان از خدمات فنجون چای استفاده کنید و حق فروش، کپی، یا بازنشر آن‌ها را ندارید.
-شما متعهد می‌شوید که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، اقدامی را که به منافع مادی و معنوی فنجون چای لطمه وارد می‌کند، مرتکب نشوید.
-شما تضمین می‌کنید که حداقل 15 سال تمام دارید و برای پذیرش این قرارداد و شرایط و اجرای آنها از صلاحیت، اهلیت، قدرت و اختیار کامل برخوردار هستید.
-خدمات می‌توانند با افزودن امکانات و ویژگی‌های جدید در طول زمان تغییر کنند. ممکن است هر زمانی بر حسب نیاز، ما بدون اطلاع قبلی خدماتی را معلق، متوقف یا عوض کنیم. همچنین ممکن است، محتوایی را بر حسب صلاحدید حذف نماییم.
-تنها روش پرداخت وجه در فنجون چای درگاه پرداخت بانکی می‌باشد و فنجون چای مسئولیتی در قبال روش‌های دیگر پرداخت بین واریزکننده و دریافت کننده وجه، ندارد.
-تمامی ورود و خروج وجوه در فنجون چای از طریق درگاه پرداخت معتبر بانکی انجام می‌شود.
-دستگاه‌های اجرایی، موسسات و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی (موضوع مواد 3 و 5 قانون خدمات کشوری) و همچنین نهادهای مالی و پولی کشور، مجاز به تامین منابع مالی از طریق فنجون چای نمی‌باشند.
-شما نباید هیچ‌گونه منع قضایی یا قانونی در استفاده از خدمات ما داشته باشید. بنابراین باید صلاحیت، قدرت و اختیار کامل را برای پذیرش این تعهد داشته باشید. در غیر این‌صورت، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.
-ممکن است در آینده مفاد موجود در قوانین فنجون چای و یا خدمات ارائه شده در این پلتفرم تغییراتی پیدا کند. اطلاع از این تغییرات و مطالعه‌ی قوانین به روز، بر عهده‌ی کاربر می‌باشد.
-فنجون چای تعهدی بر خالی از اشکال بودن سایت، رفع اشکالات در زمان معین یا افزودن ویژگی‌های خاص مورد نیاز کاربران یا مجریان ندارد.
-شما موافقت می‌کنید که ما حق استفاده از اطلاعاتی را که از طریق خدمات فنجون چای به صورت عمومی منتشر شده، داریم؛ حتی اگر این اطلاعات پس از انتشار، دوباره از دسترس خارج شود.
-هرگونه کمکی که در فنجون چای انجام می‌شود، به حمایت شونده متعلق خواهدبود و امکان باز پس گیری توسط کمک کننده وجود ندارد.
-در صورتی که اطلاعات پروژه‌های فنجون چای را در جایی بازنشر می‌کنید، باید نام فنجون چای را به عنوان جمع‌آوری کننده و مجری پروژه ذکر نمایید.
-با استفاده کردن از خدمات ما، شما به صورت ضمنی موافقت خود را با شرایط استفاده اعلام می‌کنید و مقید به اجرای مفاد آن خواهید بود.